Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt, 08:30 - 18:00

Telefon

+90 (312) 504 1313

E-Mail

info@mekajen.com

2.El

Ankara Jeneratör 2.El Satış ve Alım

Firmamız her türlü 2.el jeneratör alım-satım işlerinde müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tüm 2.el jeneratörlerimiz uzman kadromuz tarafından bakımları ve uygun testlerden geçirdikten sonra uygun fiyat ve şartlarda müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Politikalarımızın arasında olan satış öncesi satış anında ve satış sonrasında kontrol ve testlerden geçmiş olan 2.el jeneratörlerimiz müşterilerimizin kaliteli satış ve hizmeti yerine getirmek için çalışmaktayız.


Merhaba, 2.El Jeneratör Satış ve Alım

Uzman kadrosu ve yüksek kaliteli teknik malzemelerin kullanıldığı tüm kontrollerin yapıldığı gerekli bakımlardan geçerek hazır hale getirilen 2.el jeneratörlerimiz uygun fiyat ve farlı seçeneklerle hem kiralama hem de satışa hazır siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Mekajen Jeneratör

2.El Jeneratör, Doğru Adres.

Planlı ve acil uygulamalar için 2.El Dizel ve Doğal Gaz Jeneratörleri

Zorlu arazi şartları, şantiyeler ve iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanan jeneratörler kullanımı bittikten sonra tekrar siz değerli müşterilerimizden yerinde incelenip konusunda uzman personellerimiz tarafından gerekli kontroller ve testler yapıldıktan sonra sıradaki müşterilerimize sunulmak üzere 2. El jeneratör alım-satım işlemlerinizde hizmet ve yardım amaçlamaktayız.

Mekajen Jeneratör

2.El Jeneratör, Ankara

Eviniz veya iş sahanız için biraz veya çok fazla ekstra güce ihtiyaç duyduğunda, kiralık yüksek güçlü jeneratörler için Mekajen jeneratör'e gelebilirsiniz.

1173 Cad.No:24 Ostim Yenimahalle Ankara 06374

WhatsApp - Mekajen Jeneratör