Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt, 08:30 - 18:00

Telefon

+90 (312) 504 1313

E-Mail

info@mekajen.com

Kiralama

Ankara Jeneratör Kiralama

Jeneratör Nerde Kullanılır:

  • Evde, mağaza ve kliniklerde,
  • Aydınlatma ve elektrikli aletlerin yedek güç ihtiyacında,
  • Eğlence, dinlence yerlerinde (kamp, tekne, parti) ve seyyar pazarlarda,
  • Endüstriyel sahada (üretim yerleri ve atölyelerde) kullanılırlar.
  • Mekajen Jeneratör, yukarıdaki tüm uygulama sahalarının ihtiyacını karşılayacak güçte ve özelliklerde jeneratör gruplarını sağlamaktadır.

Jeneratör kiralamada enerji kesintilerinde işlerinizin aksamadan yürümesini sağlamak için biz buradayız. Hangi çalışma koşullarında veya işin türüne göre jeneratör çeşitlerimiz mevcuttur.


Merhaba, Jeneratör Kiralama

Mekajen Jeneratör olarak uygun fiyatlarla jeneratör kiralama hizmeti vermekteyiz. Şirketimizden mobil Jeneratör, benzinli jeneratör, dizel jeneratör kiralama yapabilirsiniz. Soru ve önerileriniz için lütfen bizimle ileşime geçebilirsiniz.

Mekajen Jeneratör

Kiralık Jeneratör, Doğru Adres.

Planlı ve acil uygulamalar için Dizel ve Doğal Gaz Kiralama Jeneratörleri

20 kVA ile 2 MW arasında değişen büyüklükte, işi bitirmek ve elektriğinizi açık tutmak için ihtiyacınız olan kiralama gücüne sahibiz. Yıllar içinde, müşterilerimizin sürekli genişleyen endüstrilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için doğal gaz jeneratörleri de dahil olmak üzere çok çeşitli özel jeneratör kiralama seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Mekajen Jeneratör

Jeneratör, Kiralama

İklim ve çalışma koşullarını göz önüne alarak bir jeneratörün alınması veya bölgeye kurulması yeterli olmayabilir. Kiralama hizmeti sayesinde firmamız tarafından verilecek belirli bir süre boyunca işyerine veya arazi koşullarına bağlı olarak çalışma alanlarına kiralama ve kurulum firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Eviniz veya iş sahanız için biraz veya çok fazla ekstra güce ihtiyaç duyduğunda, kiralık yüksek güçlü jeneratörler için Mekajen jeneratör'e gelebilirsiniz.

1173 Cad.No:24 Ostim Yenimahalle Ankara 06374

WhatsApp - Mekajen Jeneratör