Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt, 08:30 - 18:00

Telefon

+90 (312) 504 1313

E-Mail

info@mekajen.com

Servis

Ankara Jeneratör Servisi

Günümüzde zorlu arazi alanlarında şantiyelerde ve işyerlerinde jeneratörlerin işleri bittiği veya değiştirmek ve daha güçlü jeneratör almak ihtiyaç olmaktadır. Bu durum maliyet olarak çok külfetli olacağından uzman personellerimiz kontrolü ve bakımları yapılan jeneratörlerin alımlarını ve satışlarını yapmaktayız.

Jeneratör servis hizmetine ihtiyacınız varsa biz burdayız.


Merhaba, Jeneratör Servis Hizmeti

Mekajen Jeneratör olarak uygun Uzman ekiplerimiz tarafından kontrolleri ve tüm bakımları yapılmış olan jeneratörlerimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için beklemekteyiz. Soru ve önerileriniz için lütfen bizimle ileşime geçebilirsiniz.

Mekajen Jeneratör

Jeneratör Servisi, Doğru Adres.

Planlı ve acil uygulamalar için Dizel ve Doğal Gazlı Jeneratörlerin Servis Hizmeti.

Kurumumuzca kullanılan yedek parçalar ilk bakışta kopyalarına göre daha yüksek fiyatlı görünse de uzun vadede düşük maliyet sağlamaktadır. Geniş ve zengin yedek parça yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Mekajen Jeneratör

Jeneratör, Servisi

Eviniz veya iş sahanız için biraz veya çok fazla ekstra güce ihtiyaç duyduğunda, kiralık yüksek güçlü jeneratörler için Mekajen jeneratör'e gelebilirsiniz.

Firmamız her marka jeneratörlerin orijinal yedek parçalarını uygun fiyata garantili, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmak için hazır beklemektedir.

1173 Cad.No:24 Ostim Yenimahalle Ankara 06374

WhatsApp - Mekajen Jeneratör